Pokaż więcej

Statystyki kanału Ajwen Dietetyka Kliniczna

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 41,650 - 6,028,552 - 644 -
2019-02-09 Sat 41,715 +65 6,038,095 +9543 645 +1
2019-02-10 Sun 41,817 +102 6,058,681 +20586 646 +1
2019-02-11 Mon 41,895 +78 6,069,649 +10968 647 +1
2019-02-12 Tue 41,991 +96 6,083,114 +13465 647 -
2019-02-13 Wed 42,101 +110 6,096,394 +13280 647 -
2019-02-14 Thu 42,247 +146 6,116,962 +20568 648 +1
2019-02-15 Fri 42,316 +69 6,127,232 +10270 648 -
2019-02-16 Sat 42,367 +51 6,136,966 +9734 649 +1
2019-02-17 Sun 42,425 +58 6,149,524 +12558 650 +1
2019-02-18 Mon 42,543 +118 6,168,516 +18992 651 +1
2019-02-19 Tue 42,611 +68 6,180,383 +11867 651 -
2019-02-20 Wed 42,686 +75 6,191,778 +11395 651 -
2019-02-21 Thu 42,808 +122 6,207,188 +15410 652 +1
2019-02-22 Fri 42,884 +76 6,217,964 +10776 652 -
Podsumowanie ogółem +1234 +189412 +8
Aktualizacja profilu za 2 godz. 15 min.