Pokaż więcej

Statystyki kanału Akademia Filmu i Telewizji

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-01 Fri 293,546 - 133,844,691 - 387 -
2019-02-02 Sat 293,818 +272 133,975,344 +130653 387 -
2019-02-03 Sun 294,092 +274 134,110,239 +134895 387 -
2019-02-04 Mon 294,313 +221 134,227,529 +117290 387 -
2019-02-05 Tue 294,536 +223 134,347,408 +119879 387 -
2019-02-06 Wed 294,928 +392 134,506,954 +159546 387 -
2019-02-07 Thu 295,199 +271 134,635,839 +128885 387 -
2019-02-08 Fri 295,440 +241 134,755,858 +120019 387 -
2019-02-09 Sat 295,749 +309 134,884,494 +128636 387 -
2019-02-10 Sun 296,156 +407 135,076,234 +191740 387 -
2019-02-11 Mon 296,379 +223 135,181,503 +105269 387 -
2019-02-12 Tue 296,636 +257 135,303,318 +121815 387 -
2019-02-13 Wed 296,896 +260 135,425,938 +122620 387 -
2019-02-14 Thu 297,287 +391 135,611,609 +185671 387 -
2019-02-15 Fri 297,395 +108 135,679,320 +67711 387 -
Podsumowanie ogółem +3849 +1834629 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 3 min.