Pokaż więcej

Statystyki kanału Bajkowisko - bajki dla dzieci

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 39,639 - 12,579,039 - 125 -
2019-04-07 Sun 39,696 +57 12,592,160 +13121 125 -
2019-04-08 Mon 39,732 +36 12,605,844 +13684 125 -
2019-04-09 Tue 39,779 +47 12,620,040 +14196 125 -
2019-04-10 Wed 39,860 +81 12,638,977 +18937 126 +1
2019-04-11 Thu 39,903 +43 12,655,507 +16530 126 -
2019-04-12 Fri 39,951 +48 12,672,168 +16661 126 -
2019-04-13 Sat 40,001 +50 12,687,853 +15685 126 -
2019-04-14 Sun 40,053 +52 12,703,814 +15961 126 -
2019-04-15 Mon 40,129 +76 12,720,100 +16286 126 -
2019-04-16 Tue 40,194 +65 12,738,097 +17997 126 -
2019-04-17 Wed 40,231 +37 12,753,497 +15400 126 -
2019-04-18 Thu 40,268 +37 12,767,383 +13886 126 -
2019-04-19 Fri 40,354 +86 12,785,686 +18303 126 -
2019-04-20 Sat 40,383 +29 12,796,251 +10565 126 -
Podsumowanie ogółem +744 +217212 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 44 min.