Cięty SWC
Cięty SWC

Statystyki kanału Cięty SWC

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-07 Sun 21,042 - 0 - 0 -
2019-04-08 Mon 21,039 -3 0 - 0 -
2019-04-09 Tue 21,035 -4 0 - 0 -
2019-04-10 Wed 21,032 -3 0 - 0 -
2019-04-11 Thu 21,031 -1 0 - 0 -
2019-04-12 Fri 21,025 -6 0 - 0 -
2019-04-13 Sat 21,023 -2 0 - 0 -
2019-04-14 Sun 21,024 +1 0 - 0 -
2019-04-15 Mon 21,021 -3 0 - 0 -
2019-04-16 Tue 21,020 -1 0 - 0 -
2019-04-17 Wed 21,017 -3 0 - 0 -
2019-04-18 Thu 21,018 +1 0 - 0 -
2019-04-19 Fri 21,015 -3 0 - 0 -
2019-04-20 Sat 21,015 - 0 - 0 -
2019-04-21 Sun 21,011 -4 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -31 - -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 18 min.