Cięty SWC
Cięty SWC

Statystyki kanału Cięty SWC

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 21,208 - 0 - 0 -
2019-02-09 Sat 21,206 -2 0 - 0 -
2019-02-10 Sun 21,203 -3 0 - 0 -
2019-02-11 Mon 21,201 -2 0 - 0 -
2019-02-12 Tue 21,200 -1 0 - 0 -
2019-02-13 Wed 21,195 -5 0 - 0 -
2019-02-14 Thu 21,192 -3 0 - 0 -
2019-02-15 Fri 21,192 - 0 - 0 -
2019-02-16 Sat 21,184 -8 0 - 0 -
2019-02-17 Sun 21,181 -3 0 - 0 -
2019-02-18 Mon 21,179 -2 0 - 0 -
2019-02-19 Tue 21,170 -9 0 - 0 -
2019-02-20 Wed 21,165 -5 0 - 0 -
2019-02-21 Thu 21,160 -5 0 - 0 -
2019-02-22 Fri 21,158 -2 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -50 - -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 52 min.