Cyfer
Cyfer
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCmHefqX1ie_ovRk7EK5zDHw

O mnie

Hej Cześć Witam Mój nick to Cyfer. Na tym kanale będę dawał upust mojej twórczości. Nie potrafię śpiewać,rysować za to spełniam się "artystycznie" nagrywając na yt. Tworzenie filmów jest dla mnie pasją i liczę że w przyszłości będę mógł dzięki tej platformie spełniać się również zawodowo. 6BXE6B

Statystyki kanału Cyfer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 122,595 - 12,199,718 - 1,023 -
2019-03-08 Fri 123,051 +456 12,256,598 +56880 1,024 +1
2019-03-09 Sat 123,443 +392 12,313,048 +56450 1,024 -
2019-03-10 Sun 123,891 +448 12,368,948 +55900 1,024 -
2019-03-11 Mon 124,120 +229 12,393,345 +24397 1,028 +4
2019-03-12 Tue 124,289 +169 12,415,560 +22215 1,028 -
2019-03-13 Wed 124,520 +231 12,444,311 +28751 1,028 -
2019-03-14 Thu 124,744 +224 12,480,866 +36555 1,027 -1
2019-03-15 Fri 125,327 +583 12,536,177 +55311 1,028 +1
2019-03-16 Sat 125,645 +318 12,603,045 +66868 1,029 +1
2019-03-17 Sun 125,939 +294 12,663,434 +60389 1,031 +2
2019-03-18 Mon 126,115 +176 12,699,050 +35616 1,030 -1
2019-03-19 Tue 126,462 +347 12,751,589 +52539 1,028 -2
2019-03-20 Wed 126,714 +252 12,776,212 +24623 1,029 +1
2019-03-21 Thu 126,904 +190 12,801,613 +25401 1,029 -
Podsumowanie ogółem +4309 +601895 +6
Aktualizacja profilu za 3 godz. 1 min.