DeeJayPallaside
DeeJayPallaside
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału DeeJayPallaside

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 1,608,103 - 181,476,193 - 2,941 -
2019-02-10 Sun 1,608,313 +210 181,676,243 +200050 2,941 -
2019-02-11 Mon 1,608,409 +96 181,720,520 +44277 2,941 -
2019-02-12 Tue 1,608,427 +18 181,764,289 +43769 2,941 -
2019-02-13 Wed 1,608,498 +71 181,800,108 +35819 2,941 -
2019-02-14 Thu 1,608,701 +203 181,855,246 +55138 2,941 -
2019-02-15 Fri 1,608,870 +169 181,885,282 +30036 2,941 -
2019-02-16 Sat 1,609,043 +173 181,925,183 +39901 2,941 -
2019-02-17 Sun 1,609,195 +152 181,960,561 +35378 2,941 -
2019-02-18 Mon 1,609,260 +65 181,997,431 +36870 2,941 -
2019-02-19 Tue 1,609,268 +8 182,151,431 +154000 2,942 +1
2019-02-20 Wed 1,609,545 +277 182,225,241 +73810 2,942 -
2019-02-21 Thu 1,609,762 +217 182,281,618 +56377 2,942 -
2019-02-22 Fri 1,609,875 +113 182,321,418 +39800 2,942 -
2019-02-23 Sat 1,609,640 -235 182,366,671 +45253 2,942 -
Podsumowanie ogółem +1537 +890478 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 35 min.