Disco Polo Mix
Disco Polo Mix
Pokaż więcej

Statystyki kanału Disco Polo Mix

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 82,959 - 0 - 0 -
2019-04-07 Sun 82,950 -9 0 - 0 -
2019-04-08 Mon 82,940 -10 0 - 0 -
2019-04-09 Tue 82,935 -5 0 - 0 -
2019-04-10 Wed 82,931 -4 0 - 0 -
2019-04-11 Thu 82,923 -8 0 - 0 -
2019-04-12 Fri 82,919 -4 0 - 0 -
2019-04-13 Sat 82,914 -5 0 - 0 -
2019-04-14 Sun 82,907 -7 0 - 0 -
2019-04-15 Mon 82,903 -4 0 - 0 -
2019-04-16 Tue 82,899 -4 0 - 0 -
2019-04-17 Wed 82,892 -7 0 - 0 -
2019-04-18 Thu 82,881 -11 0 - 0 -
2019-04-19 Fri 82,867 -14 0 - 0 -
2019-04-20 Sat 82,866 -1 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -93 - -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 41 min.