Disco Remix
Disco Remix
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCAuRliF21xnVnNGR9nvTIgQ

O mnie

Najnowsze MP3 Disco Polo / Dance (Remixy) w sieci. Odwiedzać, Subskrybować, Udostępniać. Więcej znajdziesz na https://www.facebook.com/premierydiscoremix Pozdrawiam. Disco Remix

Statystyki kanału Disco Remix

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-06 Wed 83,177 - 38,893,372 - 588 -
2019-03-07 Thu 83,349 +172 38,981,447 +88075 588 -
2019-03-08 Fri 83,429 +80 39,064,516 +83069 590 +2
2019-03-09 Sat 83,544 +115 39,146,267 +81751 591 +1
2019-03-10 Sun 83,674 +130 39,237,567 +91300 593 +2
2019-03-11 Mon 83,753 +79 39,315,252 +77685 595 +2
2019-03-12 Tue 83,916 +163 39,419,761 +104509 597 +2
2019-03-13 Wed 84,016 +100 39,495,887 +76126 598 +1
2019-03-14 Thu 84,116 +100 39,576,611 +80724 599 +1
2019-03-15 Fri 84,256 +140 39,674,498 +97887 600 +1
2019-03-16 Sat 84,500 +244 39,875,197 +200699 602 +2
2019-03-17 Sun 84,666 +166 39,995,948 +120751 605 +3
2019-03-18 Mon 84,768 +102 40,076,593 +80645 605 -
2019-03-19 Tue 84,873 +105 40,168,059 +91466 606 +1
2019-03-20 Wed 84,964 +91 40,262,093 +94034 606 -
Podsumowanie ogółem +1787 +1368721 +18
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.