Duzy w Maluchu
Duzy w Maluchu
Pokaż więcej

Statystyki kanału Duzy w Maluchu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 217,238 - 35,122,979 - 230 -
2019-04-10 Wed 217,294 +56 35,154,627 +31648 231 +1
2019-04-11 Thu 217,375 +81 35,209,665 +55038 231 -
2019-04-12 Fri 217,519 +144 35,277,060 +67395 231 -
2019-04-13 Sat 217,634 +115 35,315,223 +38163 231 -
2019-04-14 Sun 217,713 +79 35,370,562 +55339 229 -2
2019-04-15 Mon 217,771 +58 35,392,684 +22122 229 -
2019-04-16 Tue 217,851 +80 35,410,470 +17786 231 +2
2019-04-17 Wed 217,930 +79 35,428,387 +17917 231 -
2019-04-18 Thu 217,919 -11 35,449,540 +21153 232 +1
2019-04-19 Fri 217,979 +60 35,468,061 +18521 232 -
2019-04-20 Sat 218,096 +117 35,494,294 +26233 232 -
2019-04-21 Sun 218,189 +93 35,515,772 +21478 232 -
2019-04-22 Mon 218,295 +106 35,539,935 +24163 232 -
2019-04-23 Tue 218,411 +116 35,566,061 +26126 232 -
Podsumowanie ogółem +1173 +443082 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 34 min.