Enjoyment
Enjoyment
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Enjoyment

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 158,452 - 20,439,422 - 353 -
2019-03-09 Sat 158,619 +167 20,463,871 +24449 353 -
2019-03-10 Sun 158,904 +285 20,496,763 +32892 355 +2
2019-03-11 Mon 159,146 +242 20,530,526 +33763 354 -1
2019-03-12 Tue 159,387 +241 20,556,289 +25763 354 -
2019-03-13 Wed 160,047 +660 20,639,394 +83105 354 -
2019-03-14 Thu 160,343 +296 20,686,631 +47237 356 +2
2019-03-15 Fri 160,774 +431 20,734,289 +47658 356 -
2019-03-16 Sat 161,204 +430 20,788,061 +53772 357 +1
2019-03-17 Sun 161,696 +492 20,840,193 +52132 355 -2
2019-03-18 Mon 162,601 +905 20,910,819 +70626 357 +2
2019-03-19 Tue 163,016 +415 20,948,299 +37480 357 -
2019-03-20 Wed 163,431 +415 20,992,931 +44632 357 -
2019-03-21 Thu 163,758 +327 21,036,685 +43754 356 -1
2019-03-22 Fri 164,017 +259 21,077,924 +41239 357 +1
Podsumowanie ogółem +5565 +638502 +4
Aktualizacja profilu za 7 godz. 18 min.