Pokaż więcej

Statystyki kanału Fair Play Dance Camp OFFICIAL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 62,909 - 24,159,143 - 888 -
2019-04-06 Sat 62,924 +15 24,164,754 +5611 888 -
2019-04-07 Sun 62,948 +24 24,172,165 +7411 888 -
2019-04-08 Mon 62,957 +9 24,177,133 +4968 888 -
2019-04-09 Tue 62,968 +11 24,181,850 +4717 888 -
2019-04-10 Wed 62,976 +8 24,187,215 +5365 888 -
2019-04-11 Thu 62,991 +15 24,192,157 +4942 888 -
2019-04-12 Fri 63,020 +29 24,197,466 +5309 888 -
2019-04-13 Sat 63,038 +18 24,204,840 +7374 888 -
2019-04-14 Sun 63,048 +10 24,210,304 +5464 888 -
2019-04-15 Mon 63,062 +14 24,216,643 +6339 888 -
2019-04-16 Tue 63,085 +23 24,222,504 +5861 888 -
2019-04-17 Wed 63,099 +14 24,228,019 +5515 888 -
2019-04-18 Thu 63,112 +13 24,233,267 +5248 888 -
2019-04-19 Fri 63,126 +14 24,236,812 +3545 888 -
Podsumowanie ogółem +217 +77669 -
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.