Statystyki kanału GameTrollTV Gry Planszowe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 28,182 - 6,500,558 - 911 -
2019-02-10 Sun 28,187 +5 6,505,239 +4681 912 +1
2019-02-11 Mon 28,206 +19 6,511,944 +6705 912 -
2019-02-12 Tue 28,210 +4 6,515,822 +3878 912 -
2019-02-13 Wed 28,229 +19 6,518,800 +2978 912 -
2019-02-14 Thu 28,244 +15 6,524,417 +5617 913 +1
2019-02-15 Fri 28,264 +20 6,529,680 +5263 913 -
2019-02-16 Sat 28,272 +8 6,532,835 +3155 913 -
2019-02-17 Sun 28,290 +18 6,537,623 +4788 914 +1
2019-02-18 Mon 28,300 +10 6,544,277 +6654 915 +1
2019-02-19 Tue 28,301 +1 6,549,093 +4816 915 -
2019-02-20 Wed 28,389 +88 6,557,388 +8295 916 +1
2019-02-21 Thu 28,419 +30 6,561,426 +4038 917 +1
2019-02-22 Fri 28,452 +33 6,566,066 +4640 917 -
2019-02-23 Sat 28,475 +23 6,570,505 +4439 917 -
Podsumowanie ogółem +293 +69947 +6
Aktualizacja profilu za 1 godz. 5 min.