Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Gry planszowe u Wookiego

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 24,415 - 9,355,172 - 961 -
2019-03-09 Sat 24,421 +6 9,358,592 +3420 962 +1
2019-03-10 Sun 24,436 +15 9,364,864 +6272 962 -
2019-03-11 Mon 24,439 +3 9,367,743 +2879 962 -
2019-03-12 Tue 24,450 +11 9,370,936 +3193 963 +1
2019-03-13 Wed 24,462 +12 9,375,967 +5031 963 -
2019-03-14 Thu 24,471 +9 9,380,215 +4248 963 -
2019-03-15 Fri 24,486 +15 9,386,141 +5926 964 +1
2019-03-16 Sat 24,513 +27 9,390,077 +3936 965 +1
2019-03-17 Sun 24,523 +10 9,394,009 +3932 965 -
2019-03-18 Mon 24,536 +13 9,397,044 +3035 965 -
2019-03-19 Tue 24,666 +130 9,409,343 +12299 966 +1
2019-03-20 Wed 24,739 +73 9,420,337 +10994 966 -
2019-03-21 Thu 24,777 +38 9,429,836 +9499 966 -
2019-03-22 Fri 24,794 +17 9,436,422 +6586 966 -
Podsumowanie ogółem +379 +81250 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 3 min.