Hejłobuzy
Hejłobuzy
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Hejłobuzy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 527,575 - 78,595,662 - 424 -
2019-03-09 Sat 527,544 -31 78,619,701 +24039 424 -
2019-03-10 Sun 527,553 +9 78,640,156 +20455 424 -
2019-03-11 Mon 527,558 +5 78,652,673 +12517 424 -
2019-03-12 Tue 527,487 -71 78,722,744 +70071 425 +1
2019-03-13 Wed 527,464 -23 78,761,879 +39135 425 -
2019-03-14 Thu 527,418 -46 78,793,988 +32109 425 -
2019-03-15 Fri 527,415 -3 78,804,909 +10921 425 -
2019-03-16 Sat 527,378 -37 78,814,187 +9278 425 -
2019-03-17 Sun 527,305 -73 78,883,552 +69365 426 +1
2019-03-18 Mon 527,260 -45 78,922,447 +38895 426 -
2019-03-19 Tue 527,194 -66 78,948,538 +26091 426 -
2019-03-20 Wed 527,321 +127 78,958,229 +9691 426 -
2019-03-21 Thu 527,287 -34 78,966,414 +8185 426 -
2019-03-22 Fri 527,278 -9 78,972,018 +5604 426 -
Podsumowanie ogółem -297 +376356 +2
Aktualizacja profilu za 2 godz. 35 min.