Insider
Insider
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Insider

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 111,429 - 3,957,925 - 688 -
2019-03-09 Sat 111,419 -10 3,957,509 -416 688 -
2019-03-10 Sun 111,393 -26 3,958,751 +1242 688 -
2019-03-11 Mon 111,376 -17 3,959,321 +570 688 -
2019-03-12 Tue 111,364 -12 3,960,888 +1567 686 -2
2019-03-13 Wed 111,348 -16 3,961,468 +580 684 -2
2019-03-14 Thu 111,315 -33 3,962,445 +977 688 +4
2019-03-15 Fri 111,311 -4 3,962,919 +474 688 -
2019-03-16 Sat 111,290 -21 3,963,543 +624 688 -
2019-03-17 Sun 111,262 -28 3,964,446 +903 687 -1
2019-03-18 Mon 111,263 +1 3,965,229 +783 686 -1
2019-03-19 Tue 111,227 -36 3,965,852 +623 684 -2
2019-03-20 Wed 111,231 +4 3,965,507 -345 688 +4
2019-03-21 Thu 111,221 -10 3,966,941 +1434 687 -1
2019-03-22 Fri 111,199 -22 3,967,445 +504 685 -2
Podsumowanie ogółem -230 +9520 -3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 24 min.