Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału JORRGUS Official

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 30,508 - 22,758,162 - 82 -
2019-03-09 Sat 30,516 +8 22,765,540 +7378 82 -
2019-03-10 Sun 30,535 +19 22,778,482 +12942 82 -
2019-03-11 Mon 30,546 +11 22,783,724 +5242 82 -
2019-03-12 Tue 30,556 +10 22,789,802 +6078 82 -
2019-03-13 Wed 30,569 +13 22,796,087 +6285 82 -
2019-03-14 Thu 30,582 +13 22,802,863 +6776 82 -
2019-03-15 Fri 30,607 +25 22,814,253 +11390 82 -
2019-03-16 Sat 30,615 +8 22,822,100 +7847 82 -
2019-03-17 Sun 30,619 +4 22,830,863 +8763 82 -
2019-03-18 Mon 30,627 +8 22,837,313 +6450 82 -
2019-03-19 Tue 30,640 +13 22,843,419 +6106 82 -
2019-03-20 Wed 30,660 +20 22,852,583 +9164 82 -
2019-03-21 Thu 30,667 +7 22,858,886 +6303 82 -
2019-03-22 Fri 30,674 +7 22,863,848 +4962 82 -
Podsumowanie ogółem +166 +105686 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 20 min.