Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału KANAŁ ZAMKNIĘTY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 359,830 - 0 - 0 -
2019-02-08 Fri 359,793 -37 0 - 0 -
2019-02-09 Sat 359,771 -22 0 - 0 -
2019-02-10 Sun 359,762 -9 0 - 0 -
2019-02-11 Mon 359,713 -49 0 - 0 -
2019-02-12 Tue 359,703 -10 0 - 0 -
2019-02-13 Wed 359,686 -17 0 - 0 -
2019-02-14 Thu 359,663 -23 0 - 0 -
2019-02-15 Fri 359,658 -5 0 - 0 -
2019-02-16 Sat 359,638 -20 0 - 0 -
2019-02-17 Sun 359,617 -21 0 - 0 -
2019-02-18 Mon 359,608 -9 0 - 0 -
2019-02-19 Tue 359,592 -16 0 - 0 -
2019-02-20 Wed 359,569 -23 0 - 0 -
2019-02-21 Thu 359,556 -13 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -274 - -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 13 min.