Pokaż więcej

Statystyki kanału Letni,Chamski Podryw (OFICJALNY PROFIL)

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 912,136 - 272,909,945 - 173 -
2019-03-10 Sun 912,274 +138 272,994,161 +84216 173 -
2019-03-11 Mon 912,354 +80 273,035,689 +41528 173 -
2019-03-12 Tue 912,409 +55 273,084,653 +48964 173 -
2019-03-13 Wed 912,470 +61 273,132,880 +48227 173 -
2019-03-14 Thu 912,680 +210 273,218,545 +85665 173 -
2019-03-15 Fri 912,818 +138 273,270,118 +51573 173 -
2019-03-16 Sat 912,959 +141 273,338,142 +68024 173 -
2019-03-17 Sun 913,072 +113 273,415,053 +76911 173 -
2019-03-18 Mon 913,166 +94 273,461,404 +46351 173 -
2019-03-19 Tue 913,244 +78 273,527,659 +66255 173 -
2019-03-20 Wed 913,340 +96 273,568,002 +40343 173 -
2019-03-21 Thu 913,452 +112 273,616,715 +48713 173 -
2019-03-22 Fri 913,574 +122 273,670,260 +53545 173 -
2019-03-23 Sat 913,647 +73 273,731,345 +61085 176 +3
Podsumowanie ogółem +1511 +821400 +3
Aktualizacja profilu za 5 godz. 10 min.