Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCbg1glcrz5QPvUPtwSpGpww

O mnie

Stańczyk Polskiego YouTuba

Statystyki kanału Mateusz Spysiński

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-11 Thu 154,998 - 35,993,041 - 722 -
2019-04-12 Fri 155,002 +4 36,003,457 +10416 722 -
2019-04-13 Sat 154,938 -64 36,032,768 +29311 723 +1
2019-04-14 Sun 154,956 +18 36,053,774 +21006 723 -
2019-04-15 Mon 154,992 +36 36,059,398 +5624 723 -
2019-04-16 Tue 154,953 -39 36,104,904 +45506 723 -
2019-04-17 Wed 155,013 +60 36,136,197 +31293 723 -
2019-04-18 Thu 155,048 +35 36,157,506 +21309 724 +1
2019-04-19 Fri 155,051 +3 36,181,630 +24124 724 -
2019-04-20 Sat 155,042 -9 36,190,578 +8948 724 -
2019-04-20 Sat 155,041 -1 36,204,501 +13923 725 +1
2019-04-21 Sun 155,102 +61 36,241,143 +36642 725 -
2019-04-22 Mon 155,186 +84 36,263,557 +22414 726 +1
2019-04-23 Tue 155,286 +100 36,285,619 +22062 726 -
2019-04-24 Wed 155,347 +61 36,304,006 +18387 726 -
Podsumowanie ogółem +349 +310965 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 16 min.