Muski
Muski
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCLiTACteKHWUJIbEH5xGxiQ

O mnie

Witaja na moim kanale! Nazywam się Dawid Muskus, kiedyś znano mnie pod pseudonimem Bezi jednak został on przeze mnie zmieniony na Muskusix i teraz tak mnie nazywajta! Znajdziecie tutaj serie "Zagrajmy w", Vlogi, Q&A, Tajemnice czy Sekrety z gier zwłaszcza z serii Gothic! Rozejrzyjcie się i znajdźcie coś dla siebie. Sprzęt na którym gram: CPU Intel Core i5-6600k 4-rdzenie 3,5GHz GPU GTX 960 4GB 126-bit Pamięć RAM DDR5 16 GB Monitor LG 24" LED FULL HD [1920x1080] Zasilacz 800W Słuchawki Creative Fatality Mikrofon Tracer Screamer Mysz Logitech M90 Klawiatura A4Tech KD-800 X-Slim Kamerka Microsoft HD [1280x720] Windows 7 64-bit Home Premium Download: 80mb/s Upload: 20mb/s

Statystyki kanału Muski

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 23,309 - 11,070,887 - 1,667 -
2019-04-10 Wed 23,307 -2 11,072,740 +1853 1,667 -
2019-04-11 Thu 23,309 +2 11,073,832 +1092 1,667 -
2019-04-12 Fri 23,308 -1 11,075,151 +1319 1,667 -
2019-04-13 Sat 23,311 +3 11,076,215 +1064 1,667 -
2019-04-14 Sun 23,307 -4 11,077,509 +1294 1,667 -
2019-04-15 Mon 23,308 +1 11,079,370 +1861 1,667 -
2019-04-16 Tue 23,314 +6 11,080,555 +1185 1,667 -
2019-04-17 Wed 23,315 +1 11,081,887 +1332 1,667 -
2019-04-18 Thu 23,310 -5 11,083,351 +1464 1,667 -
2019-04-19 Fri 23,305 -5 11,084,713 +1362 1,667 -
2019-04-20 Sat 23,305 - 11,085,947 +1234 1,667 -
2019-04-21 Sun 23,303 -2 11,086,952 +1005 1,667 -
2019-04-22 Mon 23,304 +1 11,088,387 +1435 1,667 -
2019-04-23 Tue 23,308 +4 11,089,226 +839 1,667 -
Podsumowanie ogółem -1 +18339 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.