Niebiescypl
Niebiescypl
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Niebiescypl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 25,318 - 30,523,563 - 1,339 -
2019-04-10 Wed 25,322 +4 30,527,327 +3764 1,339 -
2019-04-11 Thu 25,334 +12 30,530,309 +2982 1,339 -
2019-04-12 Fri 25,345 +11 30,533,832 +3523 1,339 -
2019-04-13 Sat 25,367 +22 30,538,761 +4929 1,339 -
2019-04-14 Sun 25,371 +4 30,542,582 +3821 1,339 -
2019-04-15 Mon 25,380 +9 30,546,175 +3593 1,339 -
2019-04-16 Tue 25,386 +6 30,549,870 +3695 1,339 -
2019-04-17 Wed 25,393 +7 30,553,097 +3227 1,339 -
2019-04-18 Thu 25,403 +10 30,558,031 +4934 1,339 -
2019-04-19 Fri 25,410 +7 30,561,686 +3655 1,339 -
2019-04-20 Sat 25,421 +11 30,565,628 +3942 1,339 -
2019-04-21 Sun 25,468 +47 30,574,509 +8881 1,340 +1
2019-04-22 Mon 25,485 +17 30,580,318 +5809 1,341 +1
2019-04-23 Tue 25,501 +16 30,585,723 +5405 1,341 -
Podsumowanie ogółem +183 +62160 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 40 min.