Real Body Tv
Real Body Tv
Pokaż więcej

Statystyki kanału Real Body Tv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 28,069 - 9,811,220 - 629 -
2019-03-09 Sat 28,138 +69 9,836,425 +25205 630 +1
2019-03-10 Sun 28,185 +47 9,853,747 +17322 630 -
2019-03-11 Mon 28,271 +86 9,875,007 +21260 631 +1
2019-03-12 Tue 28,312 +41 9,898,882 +23875 631 -
2019-03-13 Wed 28,336 +24 9,914,135 +15253 631 -
2019-03-14 Thu 28,361 +25 9,928,511 +14376 632 +1
2019-03-15 Fri 28,390 +29 9,943,786 +15275 632 -
2019-03-16 Sat 28,426 +36 9,961,365 +17579 632 -
2019-03-17 Sun 28,447 +21 9,971,436 +10071 632 -
2019-03-18 Mon 28,463 +16 9,980,901 +9465 633 +1
2019-03-19 Tue 28,488 +25 9,998,460 +17559 634 +1
2019-03-20 Wed 28,616 +128 10,035,831 +37371 633 -1
2019-03-21 Thu 28,697 +81 10,062,252 +26421 634 +1
2019-03-22 Fri 28,701 +4 10,067,965 +5713 634 -
Podsumowanie ogółem +632 +256745 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 17 min.