Pokaż więcej

Statystyki kanału Relaks Wieczorową Porą (ASMR po polsku)

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 29,024 - 6,996,879 - 220 -
2019-03-10 Sun 29,045 +21 7,004,735 +7856 220 -
2019-03-11 Mon 29,081 +36 7,019,200 +14465 221 +1
2019-03-12 Tue 29,115 +34 7,028,440 +9240 221 -
2019-03-13 Wed 29,201 +86 7,040,687 +12247 222 +1
2019-03-14 Thu 29,228 +27 7,050,934 +10247 222 -
2019-03-15 Fri 29,262 +34 7,059,620 +8686 222 -
2019-03-16 Sat 29,288 +26 7,068,080 +8460 222 -
2019-03-17 Sun 29,325 +37 7,077,532 +9452 222 -
2019-03-18 Mon 29,364 +39 7,090,631 +13099 223 +1
2019-03-19 Tue 29,385 +21 7,098,673 +8042 223 -
2019-03-20 Wed 29,420 +35 7,107,165 +8492 223 -
2019-03-21 Thu 29,457 +37 7,118,232 +11067 224 +1
2019-03-22 Fri 29,487 +30 7,127,485 +9253 224 -
2019-03-23 Sat 29,507 +20 7,135,945 +8460 224 -
Podsumowanie ogółem +483 +139066 +4
Aktualizacja profilu za 3 godz. 7 min.