Pokaż więcej

Statystyki kanału RosNutki TV - Piosenki dla dzieci

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 365,075 - 226,910,598 - 133 -
2019-03-09 Sat 365,489 +414 227,117,123 +206525 133 -
2019-03-10 Sun 365,940 +451 227,334,505 +217382 133 -
2019-03-11 Mon 366,575 +635 227,629,557 +295052 133 -
2019-03-12 Tue 366,944 +369 227,817,015 +187458 133 -
2019-03-13 Wed 367,277 +333 228,009,729 +192714 133 -
2019-03-14 Thu 367,625 +348 228,216,349 +206620 133 -
2019-03-15 Fri 367,953 +328 228,409,788 +193439 133 -
2019-03-16 Sat 368,674 +721 228,770,384 +360596 133 -
2019-03-17 Sun 369,089 +415 228,938,273 +167889 133 -
2019-03-18 Mon 369,469 +380 229,127,670 +189397 133 -
2019-03-19 Tue 369,770 +301 229,307,226 +179556 133 -
2019-03-20 Wed 370,191 +421 229,515,338 +208112 133 -
2019-03-21 Thu 370,978 +787 229,826,071 +310733 133 -
2019-03-22 Fri 371,057 +79 229,912,210 +86139 133 -
Podsumowanie ogółem +5982 +3001612 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 5 min.