SZPEROtv
SZPEROtv
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1Qoeb8UwCnREJ-ZY9OTs8A

O mnie

How my life looks like!! Official profil of Grzegorz SZPERO Dziamałek. Professional CS:GO player. Member of team KINGUIN and also member of Poland National CSGO Team. kontakt: https://www.facebook.com/szperek/

Statystyki kanału SZPEROtv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 24,519 - 2,406,774 - 111 -
2019-04-10 Wed 24,526 +7 2,407,722 +948 111 -
2019-04-11 Thu 24,529 +3 2,408,458 +736 111 -
2019-04-12 Fri 24,532 +3 2,409,352 +894 111 -
2019-04-13 Sat 24,531 -1 2,410,226 +874 111 -
2019-04-14 Sun 24,534 +3 2,411,273 +1047 111 -
2019-04-15 Mon 24,538 +4 2,412,205 +932 111 -
2019-04-16 Tue 24,542 +4 2,413,115 +910 111 -
2019-04-17 Wed 24,545 +3 2,413,803 +688 111 -
2019-04-18 Thu 24,544 -1 2,414,511 +708 111 -
2019-04-19 Fri 24,542 -2 2,415,237 +726 111 -
2019-04-20 Sat 24,549 +7 2,415,890 +653 111 -
2019-04-21 Sun 24,551 +2 2,416,818 +928 111 -
2019-04-22 Mon 24,554 +3 2,417,585 +767 111 -
2019-04-23 Tue 24,555 +1 2,418,313 +728 111 -
Podsumowanie ogółem +36 +11539 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 56 min.