Sadam
Sadam
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCHhe6FikGt8owFM_4-5-_MA

O mnie

Cheerful person with many funny and strange ideas. Contact: sadaminfo@yahoo.com

Statystyki kanału Sadam

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-11 Thu 261,682 - 59,513,847 - 49 -
2019-04-12 Fri 261,721 +39 59,522,365 +8518 49 -
2019-04-13 Sat 261,756 +35 59,531,392 +9027 49 -
2019-04-14 Sun 261,788 +32 59,544,062 +12670 49 -
2019-04-15 Mon 261,800 +12 59,553,423 +9361 49 -
2019-04-16 Tue 261,818 +18 59,566,044 +12621 49 -
2019-04-17 Wed 261,841 +23 59,579,398 +13354 49 -
2019-04-18 Thu 261,877 +36 59,591,879 +12481 49 -
2019-04-19 Fri 261,914 +37 59,602,040 +10161 49 -
2019-04-20 Sat 261,900 -14 59,611,430 +9390 49 -
2019-04-21 Sun 261,914 +14 59,619,880 +8450 49 -
2019-04-22 Mon 261,906 -8 59,627,598 +7718 49 -
2019-04-23 Tue 261,893 -13 59,634,233 +6635 49 -
2019-04-24 Wed 261,909 +16 59,640,393 +6160 49 -
2019-04-25 Thu 261,909 - 59,643,767 +3374 49 -
Podsumowanie ogółem +227 +129920 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.