Pokaż więcej

Statystyki kanału Singing Toddlers - Kids Songs

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 519,609 - 771,531,552 - 93 -
2019-03-10 Sun 520,134 +525 772,120,327 +588775 93 -
2019-03-11 Mon 520,516 +382 772,645,647 +525320 93 -
2019-03-12 Tue 521,272 +756 773,570,043 +924396 93 -
2019-03-13 Wed 521,700 +428 774,155,186 +585143 93 -
2019-03-14 Thu 522,006 +306 774,765,162 +609976 92 -1
2019-03-15 Fri 522,355 +349 775,233,771 +468609 92 -
2019-03-16 Sat 523,227 +872 776,345,084 +1111313 93 +1
2019-03-17 Sun 523,644 +417 776,932,943 +587859 93 -
2019-03-18 Mon 524,017 +373 777,479,440 +546497 93 -
2019-03-19 Tue 524,329 +312 778,010,146 +530706 93 -
2019-03-20 Wed 525,315 +986 779,098,465 +1088319 93 -
2019-03-21 Thu 525,982 +667 779,603,460 +504995 93 -
2019-03-22 Fri 526,504 +522 780,242,591 +639131 94 +1
2019-03-23 Sat 527,193 +689 780,948,046 +705455 94 -
Podsumowanie ogółem +7584 +9416494 +1
Aktualizacja profilu za 8 godz. 44 min.