Pokaż więcej

Statystyki kanału Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 60,639 - 6,429,476 - 285 -
2019-03-08 Fri 60,694 +55 6,440,234 +10758 286 +1
2019-03-09 Sat 60,747 +53 6,445,831 +5597 286 -
2019-03-10 Sun 60,796 +49 6,451,326 +5495 286 -
2019-03-11 Mon 60,849 +53 6,457,863 +6537 286 -
2019-03-12 Tue 60,895 +46 6,464,422 +6559 286 -
2019-03-13 Wed 61,006 +111 6,473,581 +9159 286 -
2019-03-14 Thu 61,047 +41 6,478,799 +5218 286 -
2019-03-15 Fri 61,081 +34 6,484,424 +5625 287 +1
2019-03-16 Sat 61,126 +45 6,491,593 +7169 287 -
2019-03-17 Sun 61,232 +106 6,501,964 +10371 287 -
2019-03-18 Mon 61,285 +53 6,508,227 +6263 287 -
2019-03-19 Tue 61,341 +56 6,514,291 +6064 287 -
2019-03-20 Wed 61,432 +91 6,520,745 +6454 287 -
2019-03-21 Thu 61,540 +108 6,529,577 +8832 289 +2
Podsumowanie ogółem +901 +100101 +4
Aktualizacja profilu za 7 godz. 41 min.