Vito Minecraft
Vito Minecraft
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału Vito Minecraft

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 1,553,187 - 971,945,561 - 1,060 -
2019-02-10 Sun 1,555,324 +2137 974,073,719 +2128158 1,062 +2
2019-02-11 Mon 1,556,636 +1312 975,523,757 +1450038 1,063 +1
2019-02-12 Tue 1,557,941 +1305 977,333,079 +1809322 1,063 -
2019-02-13 Wed 1,560,925 +2984 980,050,353 +2717274 1,064 +1
2019-02-14 Thu 1,562,708 +1783 981,875,103 +1824750 1,065 +1
2019-02-15 Fri 1,564,472 +1764 983,807,455 +1932352 1,066 +1
2019-02-16 Sat 1,566,841 +2369 986,337,162 +2529707 1,067 +1
2019-02-17 Sun 1,570,717 +3876 990,152,278 +3815116 1,069 +2
2019-02-18 Mon 1,572,286 +1569 991,516,046 +1363768 1,069 -
2019-02-19 Tue 1,573,668 +1382 993,103,233 +1587187 1,070 +1
2019-02-20 Wed 1,575,072 +1404 994,818,677 +1715444 1,070 -
2019-02-21 Thu 1,578,088 +3016 997,740,893 +2922216 1,072 +2
2019-02-22 Fri 1,579,964 +1876 999,241,230 +1500337 1,073 +1
2019-02-23 Sat 1,579,838 -126 1,000,540,439 +1299209 1,073 -
Podsumowanie ogółem +26651 +28594878 +13
Aktualizacja profilu za 2 godz. 55 min.