Zakreble
Zakreble
Więcej informacji
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCYNOi5XavU5MnxTYmpI6Fvw

O mnie

Witam was bardzo serdecznie na moim kanale! Mam nadzieję że materiały, które zamieszczam na tym kanale wam się spodobają. Jeśli tak się stanie nie zapomnijcie zostawić subskrypcji by być na bieżąco z moimi filmami. To nic nie kosztuje a na pewno zostaniecie poinformowani gdy dodam nowy film na mój kanał! Jeśli jednak jesteś osobą która ma do mnie sprawę biznesową to zapraszam do kontaktu. Poniżej znajduje się opcja "Zapytanie Biznesowe" z której możesz skorzystać aby się ze mną bezpośrednio skontaktować.

Statystyki kanału Zakreble

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-07 Thu 214,578 - 35,445,447 - 1,447 -
2019-03-08 Fri 214,600 +22 35,465,019 +19572 985 -462
2019-03-09 Sat 214,657 +57 35,498,705 +33686 985 -
2019-03-10 Sun 214,739 +82 35,503,012 +4307 984 -1
2019-03-11 Mon 214,729 -10 35,510,652 +7640 983 -1
2019-03-12 Tue 214,746 +17 35,518,388 +7736 983 -
2019-03-13 Wed 214,814 +68 35,535,967 +17579 984 +1
2019-03-14 Thu 215,003 +189 35,576,268 +40301 983 -1
2019-03-15 Fri 215,037 +34 35,584,565 +8297 984 +1
2019-03-16 Sat 215,174 +137 35,598,443 +13878 984 -
2019-03-17 Sun 215,174 - 35,612,055 +13612 983 -1
2019-03-18 Mon 215,218 +44 35,627,394 +15339 983 -
2019-03-19 Tue 215,196 -22 35,635,212 +7818 992 +9
2019-03-20 Wed 215,222 +26 35,645,761 +10549 992 -
2019-03-21 Thu 215,216 -6 35,650,888 +5127 993 +1
Podsumowanie ogółem +638 +205441 -454
Aktualizacja profilu za 9 godz. 55 min.