dailykolor
dailykolor
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału dailykolor

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 39,824 - 0 - 0 -
2019-04-07 Sun 39,823 -1 0 - 0 -
2019-04-08 Mon 39,821 -2 0 - 0 -
2019-04-09 Tue 39,820 -1 0 - 0 -
2019-04-10 Wed 39,806 -14 0 - 0 -
2019-04-11 Thu 39,804 -2 0 - 0 -
2019-04-12 Fri 39,801 -3 0 - 0 -
2019-04-13 Sat 39,798 -3 0 - 0 -
2019-04-14 Sun 39,797 -1 0 - 0 -
2019-04-15 Mon 39,797 - 0 - 0 -
2019-04-16 Tue 39,791 -6 0 - 0 -
2019-04-17 Wed 39,788 -3 0 - 0 -
2019-04-18 Thu 39,786 -2 0 - 0 -
2019-04-19 Fri 39,785 -1 0 - 0 -
2019-04-20 Sat 39,785 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -39 - -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 34 min.