digitalgirl13
digitalgirl13
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału digitalgirl13

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-01 Fri 50,061 - 0 - 0 -
2019-02-02 Sat 50,061 - 0 - 0 -
2019-02-03 Sun 50,051 -10 0 - 0 -
2019-02-04 Mon 50,042 -9 0 - 0 -
2019-02-05 Tue 50,040 -2 0 - 0 -
2019-02-06 Wed 50,031 -9 0 - 0 -
2019-02-07 Thu 50,028 -3 0 - 0 -
2019-02-08 Fri 50,026 -2 0 - 0 -
2019-02-09 Sat 50,021 -5 0 - 0 -
2019-02-10 Sun 50,016 -5 0 - 0 -
2019-02-11 Mon 50,008 -8 0 - 0 -
2019-02-12 Tue 50,005 -3 0 - 0 -
2019-02-13 Wed 49,998 -7 0 - 0 -
2019-02-14 Thu 49,993 -5 0 - 0 -
2019-02-15 Fri 49,990 -3 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -71 - -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 44 min.