digitalgirl13
digitalgirl13
Nie znaleziono jeszcze filmów!

Statystyki kanału digitalgirl13

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 49,744 - 0 - 0 -
2019-04-06 Sat 49,741 -3 0 - 0 -
2019-04-07 Sun 49,740 -1 0 - 0 -
2019-04-08 Mon 49,736 -4 0 - 0 -
2019-04-09 Tue 49,732 -4 0 - 0 -
2019-04-10 Wed 49,724 -8 0 - 0 -
2019-04-11 Thu 49,725 +1 0 - 0 -
2019-04-12 Fri 49,724 -1 0 - 0 -
2019-04-13 Sat 49,720 -4 0 - 0 -
2019-04-14 Sun 49,719 -1 0 - 0 -
2019-04-15 Mon 49,717 -2 0 - 0 -
2019-04-16 Tue 49,713 -4 0 - 0 -
2019-04-17 Wed 49,708 -5 0 - 0 -
2019-04-18 Thu 49,708 - 0 - 0 -
2019-04-19 Fri 49,708 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem -36 - -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 8 min.