Czukasz
Czukasz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=H7y5LKsjy7E

Następny film

Od przedszkola do #YouRock
Czukasz
228 Wyświetleń

łysy przegląd internetu xd - Na żywo

Czukasz
Czukasz - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:10:48

Dzięki że mnie oglądasz pozdro dla ciebie Jeśli chcesz mnie wspomóc (ale pamiętaj o biednych dzieciach!): ✖Donate PaySafeCard/SMS: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Czukasz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 52,256 - 8,361,568 - 121 -
2019-02-09 Sat 52,271 +15 8,368,773 +7205 121 -
2019-02-10 Sun 52,297 +26 8,379,454 +10681 121 -
2019-02-11 Mon 52,312 +15 8,389,756 +10302 121 -
2019-02-12 Tue 52,312 - 8,395,175 +5419 119 -2
2019-02-13 Wed 52,310 -2 8,397,668 +2493 120 +1
2019-02-14 Thu 52,313 +3 8,401,289 +3621 121 +1
2019-02-15 Fri 52,321 +8 8,405,878 +4589 121 -
2019-02-16 Sat 52,326 +5 8,412,460 +6582 121 -
2019-02-17 Sun 52,336 +10 8,416,114 +3654 121 -
2019-02-18 Mon 52,340 +4 8,419,936 +3822 121 -
2019-02-19 Tue 52,346 +6 8,426,534 +6598 122 +1
2019-02-20 Wed 52,351 +5 8,434,890 +8356 122 -
2019-02-21 Thu 52,362 +11 8,441,979 +7089 122 -
2019-02-22 Fri 52,364 +2 8,444,734 +2755 122 -
Podsumowanie ogółem +108 +83166 +1
Aktualizacja profilu za 8 godz. 49 min.

Następny film

Od przedszkola do #YouRock
Czukasz
228 Wyświetleń