Czukasz
Czukasz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=H7y5LKsjy7E

Następny film


łysy przegląd internetu xd - Na żywo

Czukasz
Czukasz - 21 Wyświetleń
0
21 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 01:10:48

Dzięki że mnie oglądasz pozdro dla ciebie Jeśli chcesz mnie wspomóc (ale pamiętaj o biednych dzieciach!): ✖Donate PaySafeCard/SMS: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Czukasz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 53,802 - 8,753,363 - 125 -
2019-04-05 Fri 53,805 +3 8,755,961 +2598 125 -
2019-04-06 Sat 53,809 +4 8,759,468 +3507 125 -
2019-04-07 Sun 53,818 +9 8,763,676 +4208 125 -
2019-04-08 Mon 53,823 +5 8,768,045 +4369 125 -
2019-04-09 Tue 53,822 -1 8,773,326 +5281 125 -
2019-04-10 Wed 53,821 -1 8,777,659 +4333 125 -
2019-04-11 Thu 53,826 +5 8,780,788 +3129 125 -
2019-04-12 Fri 53,831 +5 8,784,094 +3306 125 -
2019-04-13 Sat 53,809 -22 8,787,874 +3780 125 -
2019-04-14 Sun 53,752 -57 8,797,635 +9761 126 +1
2019-04-15 Mon 53,758 +6 8,801,577 +3942 125 -1
2019-04-16 Tue 53,763 +5 8,805,895 +4318 125 -
2019-04-17 Wed 53,769 +6 8,809,932 +4037 126 +1
2019-04-18 Thu 53,772 +3 8,813,653 +3721 126 -
Podsumowanie ogółem -30 +60290 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 18 min.

Następny film