Aleandra
Aleandra
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4L1lv5W_aU4

ŚWIEŻY MAKIJAŻ WALENTYNKOWY | BECCA | HUDA BEAUTY | JOKO

Aleandra
Aleandra - 51 Wyświetleń
0
51 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-11 10:21:23

ŚWIEŻY MAKIJAŻ WALENTYNKOWY | BECCA | HUDA BEAUTY | JOKO BECCA First Light Priming Filter Baza rozświetlająca ►https://is.gd/krpoFS Vichy Dermablend Korektor W Kolorze Zielonym ►https://is.gd/B34pzM FENTY BEAUTY BY RIHANNA Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation 140 ►https://is.gd/XtZBJd Dermacol Caviar Long Stay Podkład z korektorem w jednym No. 02 Fair ►https://is.gd/6EDYy4 BECCA Glow Gloss Błyszczyk do ust ►https://is.gd/QplwsE PUDER RÓŻANY COS-MEDICA CERA DOJRZAŁA ►https://is.gd/g5GHma Lavera Puder Do Twarzy Fine Loose Mineral Powder ►https://is.gd/qBl7OR Puder brązujący TUNE Sound Shine Bronzing Powder ►https://is.gd/wWcwMa BECCA Shimmering Skin Perfector Pressed Rozświetlacz w pudrze C-POP ►https://is.gd/LMLRKS WIBO Eyebrow Pomade Wodoodporna Pomada do Brwi Blonde ►https://is.gd/dEayBn Golden Rose Baza Pod Cienie ►https://is.gd/n59TlR HUDA BEAUTY The New Nude Palette Paleta cieni do powiek ►https://is.gd/X11xR0 Affect Paleta Cieni do Powiek Pure Passion ►https://is.gd/sl2625 ABH NORVINA ►https://is.gd/7HmX2N Kryolan Kredka do oczu KAJAL cream ►https://is.gd/PX3ISQ blend it! Sztuczne rzęsy ROYALS 1949 HH ►https://is.gd/FK7Z8a PHYSICIANS FORMULA MURUMURU BUTTER BLUSH RÓŻ PLUM ROSE https://is.gd/uxS0Bs NA USTACH POMADKA JOKO PINK PASSION: ►https://is.gd/xg52EB MOJA CERA - posiadam cerę mieszaną, naczynkową i wrażliwą. Przetłuszczam się w strefie T; policzki, obszar pod oczami i skronie - bardzo suche. OBSERWUJ ! ► INSTAGRAM: @aleandra_yt https://www.instagram.com/aleandra_yt ►FACEBOOK: https://www.facebook.com/aleandraYT/ __ MÓJ PĘDZEL FACE DEFINER - LAVERGO https://lavergo.pl/ __ Bluzka NEW YORKER Kolczyki APART - NAUSZNICA: https://goo.gl/V19czd Pierścionki APART w tle Złote Plakaty: https://zloteplakaty.pl/ __ KONTAKT: ► aleandrayt@gmail.com __ Aparat: https://goo.gl/VrU9KP Obiektyw: https://goo.gl/7yYPyY

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Aleandra

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-09 Sat 27,831 - 3,641,866 - 234 -
2019-02-10 Sun 27,862 +31 3,646,835 +4969 234 -
2019-02-11 Mon 27,876 +14 3,651,797 +4962 235 +1
2019-02-12 Tue 27,900 +24 3,660,264 +8467 235 -
2019-02-13 Wed 27,940 +40 3,665,619 +5355 235 -
2019-02-14 Thu 27,980 +40 3,672,184 +6565 235 -
2019-02-15 Fri 27,995 +15 3,677,311 +5127 236 +1
2019-02-16 Sat 28,011 +16 3,682,847 +5536 236 -
2019-02-17 Sun 28,028 +17 3,686,965 +4118 236 -
2019-02-18 Mon 28,039 +11 3,691,705 +4740 236 -
2019-02-19 Tue 28,087 +48 3,704,450 +12745 237 +1
2019-02-20 Wed 28,128 +41 3,709,973 +5523 237 -
2019-02-21 Thu 28,151 +23 3,714,006 +4033 237 -
2019-02-22 Fri 28,170 +19 3,718,847 +4841 238 +1
2019-02-23 Sat 28,198 +28 3,728,157 +9310 238 -
Podsumowanie ogółem +367 +86291 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 29 min.