Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=mpan795Z6to

Następny film

JAK POKONAĆ LORDA KRUSZWILA W MINECRAFT?! || MINECRAFT POJEDYNEK
GPlay: Minecraft Jest Nasz!
264 Wyświetleń

GPlay: Minecraft Jest Nasz!
GPlay: Minecraft Jest Nasz! - 17 Wyświetleń
1
17 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-07 05:20:48

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ W dzisiejszym odcinku będziemy rozwiązywali tajemniczą zagadkę przyjaciela Steve. Po zjedzeniu nieznanych tabletek zamienił się on w ogromnego olbrzyma i zaczął niszczyć świat. Czy GPlayowi i Lakiemu uda się go powstrzymać? Napiszcie w komentarzu i oglądajcie do końca! Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film PRZEJŚCIE SPIDER-MAN VS GRANNY: https://youtu.be/EsZadsrfhcc Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału GPlay: Minecraft Jest Nasz!

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-07 Thu 1,130,927 - 453,915,540 - 971 -
2019-02-08 Fri 1,133,367 +2440 455,421,342 +1505802 973 +2
2019-02-09 Sat 1,135,116 +1749 456,776,922 +1355580 974 +1
2019-02-10 Sun 1,136,656 +1540 457,801,873 +1024951 975 +1
2019-02-11 Mon 1,137,632 +976 458,738,673 +936800 975 -
2019-02-12 Tue 1,139,412 +1780 460,012,301 +1273628 977 +2
2019-02-13 Wed 1,140,503 +1091 460,622,812 +610511 978 +1
2019-02-14 Thu 1,141,589 +1086 461,505,356 +882544 978 -
2019-02-15 Fri 1,142,604 +1015 462,397,736 +892380 979 +1
2019-02-16 Sat 1,144,160 +1556 463,455,850 +1058114 979 -
2019-02-17 Sun 1,146,859 +2699 465,244,478 +1788628 981 +2
2019-02-18 Mon 1,147,940 +1081 465,945,771 +701293 982 +1
2019-02-19 Tue 1,148,875 +935 466,704,503 +758732 984 +2
2019-02-20 Wed 1,150,022 +1147 467,661,347 +956844 985 +1
2019-02-21 Thu 1,152,166 +2144 469,222,435 +1561088 986 +1
Podsumowanie ogółem +21239 +15306895 +15
Aktualizacja profilu za 0 godz. 4 min.

Następny film

JAK POKONAĆ LORDA KRUSZWILA W MINECRAFT?! || MINECRAFT POJEDYNEK
GPlay: Minecraft Jest Nasz!
264 Wyświetleń