Lociak
Lociak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Vak7KeMDHJU

#11 - Prawie wielka gwiazda | The Sims 4 Zostań Gwiazdą

Lociak
Lociak - 34 Wyświetleń
0
34 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:15:49

Rozwiń opis ↓ Cała playlista: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAQlCQNPJutksePEry2rAFJJ1IwYJPvuU Fanpage: fb.me/charlotteytgirl Grupa: http://bit.ly/szarlotki Instagram: charlotte.ytpl Snapchat: lociakowa Kontakt: lotta.kontakt@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lociak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-06 Sat 27,878 - 6,245,698 - 918 -
2019-04-07 Sun 27,875 -3 6,246,158 +460 918 -
2019-04-08 Mon 27,871 -4 6,246,541 +383 919 +1
2019-04-09 Tue 27,856 -15 6,247,179 +638 919 -
2019-04-10 Wed 27,860 +4 6,247,933 +754 919 -
2019-04-11 Thu 27,862 +2 6,248,395 +462 919 -
2019-04-12 Fri 27,853 -9 6,248,864 +469 919 -
2019-04-13 Sat 27,855 +2 6,249,356 +492 919 -
2019-04-14 Sun 27,848 -7 6,249,802 +446 919 -
2019-04-15 Mon 27,845 -3 6,250,561 +759 919 -
2019-04-16 Tue 27,847 +2 6,251,040 +479 919 -
2019-04-17 Wed 27,848 +1 6,251,481 +441 919 -
2019-04-18 Thu 27,850 +2 6,251,862 +381 919 -
2019-04-19 Fri 27,851 +1 6,252,303 +441 919 -
2019-04-20 Sat 27,848 -3 6,252,586 +283 919 -
Podsumowanie ogółem -30 +6888 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 21 min.