Yoczook
Yoczook
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=pDvH5JLLyxk

Następny film

BEKA WRACA!
Yoczook
356 Wyświetleń

Yoczook
Yoczook - 240 Wyświetleń
0
240 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-06 08:39:00

Tym razem postanowiłem nie spać przez całe 24 godziny. Niby każdemu się to zdarzyło, ale ja to sobie utrudniłem.... OGLĄDAJCIE!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Yoczook

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-09 Tue 544,284 - 55,162,318 - 152 -
2019-04-10 Wed 544,306 +22 55,168,051 +5733 152 -
2019-04-11 Thu 544,318 +12 55,173,337 +5286 152 -
2019-04-12 Fri 544,311 -7 55,179,084 +5747 152 -
2019-04-13 Sat 544,326 +15 55,184,685 +5601 152 -
2019-04-14 Sun 544,290 -36 55,191,351 +6666 150 -2
2019-04-15 Mon 544,285 -5 55,195,347 +3996 150 -
2019-04-16 Tue 544,254 -31 50,795,952 -4399395 150 -
2019-04-17 Wed 544,235 -19 50,800,013 +4061 150 -
2019-04-18 Thu 544,202 -33 50,803,757 +3744 150 -
2019-04-19 Fri 544,200 -2 50,807,160 +3403 150 -
2019-04-20 Sat 544,163 -37 50,810,182 +3022 150 -
2019-04-21 Sun 544,140 -23 50,813,876 +3694 150 -
2019-04-22 Mon 544,107 -33 50,818,228 +4352 150 -
2019-04-23 Tue 544,097 -10 50,822,108 +3880 150 -
Podsumowanie ogółem -187 -4340210 -2
Aktualizacja profilu za 1 godz. 16 min.

Następny film

BEKA WRACA!
Yoczook
356 Wyświetleń