Bronzowe Mysli
Bronzowe Mysli
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2aqybfLquPY

Następny film

#331 Tymczasem - 1939
Bronzowe Mysli
439 Wyświetleń

#287 Bronzowe Myśli - SKAZANY NA FORTNITE

Bronzowe Mysli
Bronzowe Mysli - 29 Wyświetleń
0
29 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-18 10:46:56

KURS MONTAŻU - Bronzowemysli@gmail.com ⭐️ KOSZULKI - http://bronzowemysli.cupsell.pl (▀̿ᴗ▀̿ ̿) INSTA - http://instagr.am/bronzowemysli PATRONITE - https://patronite.pl/bronzowemysli @ AKCJE WYŚLIJ NA: Bronzowemysli@gmail.com ► (Link do YT/załącznik/.rofl) KONTAKT - Bronzowemysli@gmail.com ► FP - https://www.facebook.com/BronzoweMysliPL ░░░░░░▒▒▒▒ VIDEO/MUSIC CREDITS: ▒▒▒▒░░░░░░ ⭐️ https://www.twitch.tv/jankos ⭐️ https://www.twitch.tv/nervarien ⭐️ https://www.youtube.com/channel/UCA5_RmBFndMG_c2wrCzE7AA KVX MUZYKA: Żabson - PUBG (Aro Blend) https://youtu.be/OHDdlO7I1B4

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Bronzowe Mysli

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 411,624 - 169,694,152 - 803 -
2019-03-09 Sat 411,552 -72 169,707,092 +12940 803 -
2019-03-10 Sun 411,490 -62 169,716,652 +9560 803 -
2019-03-11 Mon 411,467 -23 169,723,290 +6638 803 -
2019-03-12 Tue 411,423 -44 169,730,171 +6881 803 -
2019-03-13 Wed 411,372 -51 169,736,428 +6257 803 -
2019-03-14 Thu 411,300 -72 169,749,667 +13239 803 -
2019-03-15 Fri 411,270 -30 169,757,111 +7444 803 -
2019-03-16 Sat 411,247 -23 169,764,873 +7762 803 -
2019-03-17 Sun 411,192 -55 169,774,455 +9582 803 -
2019-03-18 Mon 411,119 -73 169,787,511 +13056 803 -
2019-03-19 Tue 411,095 -24 169,794,405 +6894 803 -
2019-03-20 Wed 411,087 -8 169,801,913 +7508 803 -
2019-03-21 Thu 411,058 -29 169,809,477 +7564 803 -
2019-03-22 Fri 411,012 -46 169,814,743 +5266 803 -
Podsumowanie ogółem -612 +120591 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 45 min.