Codziennie fit
Codziennie fit
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=IPI3RDccgO0

3 FIT CZEKOLADOWE PRZEPISY | Codziennie Fit

Codziennie fit
Codziennie fit - 30 Wyświetleń
0
30 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 05:51:41

Mam dzisiaj dla Was 3 zdrowe, mocno czekoladowe przepisy! Idealnie do wykonania dla każdego - proste i szybkie. Zobacz, jak zrobić mocno czekoladowe muffinki, shake czekoladowy, który sprawdzi się po treningu i budyń z kaszy jaglanej z czekoladą. Film powstał we współpracy z marką Lindt. Zasubskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1NETB6n Instagram: http://instagram.com/codziennie_fit Więcej ćwiczeń & zdrowych przepisów: http://codzienniefit.pl Polubmy się: https://www.facebook.com/codzienniefit

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Codziennie fit

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 103,569 - 10,313,758 - 177 -
2019-04-05 Fri 103,662 +93 10,330,542 +16784 178 +1
2019-04-06 Sat 103,713 +51 10,339,050 +8508 178 -
2019-04-07 Sun 103,767 +54 10,348,176 +9126 178 -
2019-04-08 Mon 103,843 +76 10,357,864 +9688 178 -
2019-04-09 Tue 103,939 +96 10,369,296 +11432 178 -
2019-04-10 Wed 104,012 +73 10,380,632 +11336 178 -
2019-04-11 Thu 104,073 +61 10,390,962 +10330 178 -
2019-04-12 Fri 104,155 +82 10,404,951 +13989 179 +1
2019-04-13 Sat 104,183 +28 10,414,203 +9252 179 -
2019-04-14 Sun 104,236 +53 10,422,025 +7822 179 -
2019-04-15 Mon 104,309 +73 10,431,509 +9484 179 -
2019-04-16 Tue 104,428 +119 10,445,798 +14289 179 -
2019-04-17 Wed 104,462 +34 10,454,621 +8823 179 -
2019-04-18 Thu 104,497 +35 10,462,100 +7479 179 -
Podsumowanie ogółem +928 +148342 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 27 min.