Livv
Livv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=AqbPDnVmQKk

Następny film

ZNALEŹLIŚMY MAGICZNĄ DYNIĘ!
Livv
198 Wyświetleń

#4 VLOGMAS 2018 | MÓJ ŚWIĄTECZNY "MUST HAVE"

Livv
Livv - 36 Wyświetleń
0
36 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:03:03

Hej kochani! Zapraszam Was na kolejny odcinek z serii VLOGMAS! ♡ Nie zapomnij dać łapki w górę! Subskrybuj mój kanał ♡ ✮MÓJ INSTAGRAM - https://instagram.com/livciax/ ✮snapchat - livciaxwariat ✮ Muzyka: www.epidemicsound.com ✮ Aparat: CANON G7X ♡TOP10: 1. https://www.youtube.com/watch?v=bvRaw1pjXOU 2. https://www.youtube.com/watch?v=nG7VHELc43c 3. https://www.youtube.com/watch?v=WFV9eg_89rk 4. https://www.youtube.com/watch?v=-i-PulTQKFk 5. https://www.youtube.com/watch?v=vmvCZ1aFvSs 6. https://www.youtube.com/watch?v=Lr22_PFO5vQ 7. https://www.youtube.com/watch?v=uTdP2idiZkE 8. https://www.youtube.com/watch?v=FtvZmmtjza8 9. https://www.youtube.com/watch?v=lAu4aQ5MhqQ 10. https://www.youtube.com/watch?v=3KNNYW6Q0hs ********************************************************* e-mail: borycka.olivia@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Livv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 267,778 - 49,696,944 - 392 -
2019-04-06 Sat 267,798 +20 49,542,494 -154450 392 -
2019-04-07 Sun 267,721 -77 49,570,549 +28055 394 +2
2019-04-08 Mon 267,724 +3 49,593,839 +23290 394 -
2019-04-09 Tue 267,730 +6 49,604,657 +10818 394 -
2019-04-10 Wed 267,721 -9 49,611,755 +7098 394 -
2019-04-11 Thu 267,721 - 49,616,340 +4585 394 -
2019-04-12 Fri 267,706 -15 49,630,369 +14029 395 +1
2019-04-13 Sat 267,692 -14 49,643,653 +13284 395 -
2019-04-14 Sun 267,687 -5 49,649,313 +5660 395 -
2019-04-15 Mon 267,673 -14 49,654,519 +5206 395 -
2019-04-16 Tue 267,669 -4 49,659,512 +4993 395 -
2019-04-17 Wed 267,664 -5 49,663,967 +4455 395 -
2019-04-18 Thu 267,660 -4 49,668,019 +4052 395 -
2019-04-19 Fri 267,664 +4 49,672,732 +4713 395 -
Podsumowanie ogółem -114 -24212 +3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 7 min.