Medusa Official
Medusa Official
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NEdmUZOpcSE

Następny film


5 RAPSÓW KTÓRE PRZYPOMINAJĄ mi DZIECIŃSTWO!

Medusa Official
1
416 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:35

10 000 LIKE I NAGRYWAM KOLEJNY ODCINEK!! PIOSENKI UŻYTE W FILMIE: WWO - Damy Rade https://www.youtube.com/watch?v=-6VKNC8jgDY PEJA - Głucha Noc https://www.youtube.com/watch?v=UvSNLpqKcfY PAKTOFONIKA - Chwile Ulotne https://www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ MEZO FEAT LIBER - Aniele https://www.youtube.com/watch?v=3Twa2lBFv80 JEDEN OSIEM L - Jak Zapomnieć https://www.youtube.com/watch?v=5eFdt6Y_34E NASZE BLOKI SĄ ZAJEBISTE https://www.youtube.com/watch?v=NZtuSXNF244

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Medusa Official

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 1,126,702 - 46,928,586 - 111 -
2019-03-09 Sat 1,127,279 +577 46,982,387 +53801 111 -
2019-03-10 Sun 1,127,801 +522 47,032,294 +49907 111 -
2019-03-11 Mon 1,128,340 +539 47,080,766 +48472 111 -
2019-03-12 Tue 1,129,276 +936 47,166,161 +85395 111 -
2019-03-13 Wed 1,129,751 +475 47,179,038 +12877 110 -1
2019-03-14 Thu 1,130,290 +539 47,279,900 +100862 111 +1
2019-03-15 Fri 1,130,959 +669 47,355,985 +76085 110 -1
2019-03-16 Sat 1,131,552 +593 47,357,867 +1882 110 -
2019-03-17 Sun 1,132,425 +873 47,409,256 +51389 110 -
2019-03-18 Mon 1,132,663 +238 47,397,111 -12145 111 +1
2019-03-19 Tue 1,132,907 +244 47,491,344 +94233 111 -
2019-03-20 Wed 1,133,128 +221 47,579,729 +88385 111 -
2019-03-21 Thu 1,133,605 +477 47,706,167 +126438 111 -
2019-03-22 Fri 1,134,755 +1150 47,747,473 +41306 112 +1
Podsumowanie ogółem +8053 +818887 +1
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film