Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=K9VgpZPjl8E

5 TYPÓW LUDZI NA ŚWIĘTA 2017 | part 2 | BOZE NARODZENIE | ŚMIESZNE ZACHOWANIE

Luure
Luure - 509 Wyświetleń
0
509 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:23

http://goo.gl/kPs8t0 Link do kinguina gdzie mozna kupić tanie gry z kodem LUURE 3% off W tym filmie zobaczycie śmieszne zachowanie 5 typów ludzi których możecie spotkać podczas świąt bożego narodzenia 2017. Przedstawia on typowe śmieszne zachowania ludzi w okresie świąt bożego narodzenia.#grudzień #święta #typowe #typy #typowi ludzie #5typowych FACEBOOK: https://www.facebook.com/luureTV/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/luure/ Kevin MacLeod: Deck the Halls B – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100368 Wykonawca: http://incompetech.com/ Twin Musicom: We Wish You a Merry Christmas – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://www.twinmusicom.org/ Audionautix: Carol Of The Bells – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Wykonawca: http://audionautix.com/ EMAIL: luuretwitch@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 525,812 - 28,703,642 - 137 -
2019-03-09 Sat 526,803 +991 28,848,351 +144709 137 -
2019-03-10 Sun 527,937 +1134 28,984,818 +136467 137 -
2019-03-11 Mon 529,645 +1708 29,136,463 +151645 140 +3
2019-03-12 Tue 530,234 +589 29,186,997 +50534 140 -
2019-03-13 Wed 530,749 +515 29,239,936 +52939 140 -
2019-03-14 Thu 531,586 +837 29,384,627 +144691 141 +1
2019-03-15 Fri 532,935 +1349 29,536,284 +151657 141 -
2019-03-16 Sat 533,744 +809 29,614,753 +78469 140 -1
2019-03-17 Sun 534,405 +661 29,704,855 +90102 141 +1
2019-03-18 Mon 535,033 +628 29,771,249 +66394 142 +1
2019-03-19 Tue 535,553 +520 29,824,010 +52761 142 -
2019-03-20 Wed 536,097 +544 29,864,347 +40337 142 -
2019-03-21 Thu 537,018 +921 29,908,499 +44152 142 -
2019-03-22 Fri 537,364 +346 29,931,280 +22781 142 -
Podsumowanie ogółem +11552 +1227638 +5
Aktualizacja profilu za 5 godz. 36 min.