Medusa Official
Medusa Official
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0k1_rkAI9nI

Następny film

CZY PANI TURCZYN MNIE KOCHA?!
Medusa Official
711 Wyświetleń

Medusa Official
Medusa Official - 388 Wyświetleń
1
388 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:42:31

RAFONIX: https://www.youtube.com/channel/UC6g5sQONOBrHvji67JSN7hQ FANPAGE: https://www.facebook.com/medusaoficjalnie/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/medusaoficjalnie/ GRUPA FB: https://www.facebook.com/groups/medusatwitch/ -- SNAPCHAT medusaofficial -- KONTAKT: medusaoficjalnie@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Medusa Official

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-06 Wed 1,105,382 - 44,941,305 - 108 -
2019-02-07 Thu 1,105,713 +331 44,993,685 +52380 108 -
2019-02-08 Fri 1,106,635 +922 45,076,031 +82346 107 -1
2019-02-09 Sat 1,107,117 +482 45,273,139 +197108 107 -
2019-02-10 Sun 1,108,500 +1383 45,309,101 +35962 108 +1
2019-02-11 Mon 1,109,244 +744 45,373,480 +64379 107 -1
2019-02-12 Tue 1,110,387 +1143 45,518,911 +145431 106 -1
2019-02-13 Wed 1,111,275 +888 45,711,147 +192236 109 +3
2019-02-14 Thu 1,111,679 +404 45,767,517 +56370 108 -1
2019-02-15 Fri 1,112,126 +447 45,852,985 +85468 108 -
2019-02-16 Sat 1,112,853 +727 46,009,395 +156410 110 +2
2019-02-17 Sun 1,113,498 +645 46,066,037 +56642 109 -1
2019-02-18 Mon 1,114,891 +1393 46,072,761 +6724 110 +1
2019-02-19 Tue 1,115,237 +346 46,119,485 +46724 110 -
2019-02-20 Wed 1,115,575 +338 46,156,320 +36835 110 -
Podsumowanie ogółem +10193 +1215015 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 27 min.

Następny film

CZY PANI TURCZYN MNIE KOCHA?!
Medusa Official
711 Wyświetleń