Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=EeGdCWo51zw

Następny film


6. Konf. Moja przemiana jest możliwa - dr Mary Healy - Na żywo

Mocni w Duchu - Jezuici TV
Mocni w Duchu - Jezuici TV - 36 Wyświetleń
0
36 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-10 08:57:18

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chcesz nam pomóc w produkcji nowych materiałów, to możesz nas wesprzeć przez Patronite. Zajrzyj na stronę: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mocni w Duchu - Jezuici TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-08 Fri 62,594 - 17,923,193 - 1,586 -
2019-02-09 Sat 62,942 +348 17,991,335 +68142 1,598 +12
2019-02-10 Sun 63,126 +184 18,047,225 +55890 1,603 +5
2019-02-11 Mon 63,254 +128 18,088,749 +41524 1,606 +3
2019-02-12 Tue 63,360 +106 18,131,077 +42328 1,609 +3
2019-02-13 Wed 63,442 +82 18,162,242 +31165 1,611 +2
2019-02-14 Thu 63,581 +139 18,213,368 +51126 1,615 +4
2019-02-15 Fri 63,695 +114 18,248,460 +35092 1,617 +2
2019-02-16 Sat 63,893 +198 18,287,592 +39132 1,621 +4
2019-02-17 Sun 64,031 +138 18,328,271 +40679 1,626 +5
2019-02-18 Mon 64,273 +242 18,386,979 +58708 1,631 +5
2019-02-19 Tue 64,373 +100 18,425,791 +38812 1,634 +3
2019-02-20 Wed 64,470 +97 18,461,256 +35465 1,635 +1
2019-02-21 Thu 64,566 +96 18,496,927 +35671 1,639 +4
2019-02-22 Fri 64,628 +62 18,520,115 +23188 1,641 +2
Podsumowanie ogółem +2034 +596922 +55
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film