Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-T0EIyDqFBA

Następny film

Stolice Europy - mapa oraz lektor
Nauka Języków Obcych
17 Wyświetleń

JĘZYK ANGIELSKI - NJO - losowe słowa oraz zwroty + gramatyka - Na żywo

Nauka Języków Obcych
Nauka Języków Obcych - 46 Wyświetleń
0
46 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-11 07:43:26

Język Angielski Szybka i skuteczna nauka języka angielskiego dzięki metodzie 1000 najczęściej używanych słów. Słówka można słuchać lub pobrać na google ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nauka Języków Obcych

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 24,301 - 15,850,390 - 205 -
2019-04-05 Fri 24,315 +14 15,856,172 +5782 205 -
2019-04-06 Sat 24,333 +18 15,860,584 +4412 205 -
2019-04-07 Sun 24,347 +14 15,864,968 +4384 205 -
2019-04-08 Mon 24,362 +15 15,870,012 +5044 205 -
2019-04-09 Tue 24,395 +33 15,880,556 +10544 205 -
2019-04-10 Wed 24,422 +27 15,887,844 +7288 205 -
2019-04-11 Thu 24,442 +20 15,894,511 +6667 205 -
2019-04-12 Fri 24,474 +32 15,900,890 +6379 205 -
2019-04-13 Sat 24,501 +27 15,906,089 +5199 205 -
2019-04-14 Sun 24,527 +26 15,913,877 +7788 205 -
2019-04-15 Mon 24,548 +21 15,918,893 +5016 205 -
2019-04-16 Tue 24,563 +15 15,925,625 +6732 205 -
2019-04-17 Wed 24,580 +17 15,931,919 +6294 205 -
2019-04-18 Thu 24,587 +7 15,934,799 +2880 205 -
Podsumowanie ogółem +286 +84409 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Stolice Europy - mapa oraz lektor
Nauka Języków Obcych
17 Wyświetleń