AsfaltRecords
AsfaltRecords
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-mozHw11u0I

Następny film


AsfaltRecords
1
108 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-22 11:28:28

Z wielką przyjemnością prezentujemy efekt naszej ciężkiej pracy nad nową odsłoną Radia Asfalt. Aktualnie oparta o streaming YouTube rozgłośnia działa ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AsfaltRecords

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 921,125 - 806,369,728 - 1,211 -
2019-04-05 Fri 921,639 +514 806,758,195 +388467 1,211 -
2019-04-06 Sat 922,196 +557 807,170,341 +412146 1,211 -
2019-04-07 Sun 922,764 +568 807,622,537 +452196 1,211 -
2019-04-08 Mon 923,475 +711 808,150,397 +527860 1,212 +1
2019-04-09 Tue 923,896 +421 808,491,388 +340991 1,212 -
2019-04-10 Wed 924,252 +356 808,854,652 +363264 1,212 -
2019-04-11 Thu 924,706 +454 809,214,178 +359526 1,212 -
2019-04-12 Fri 925,484 +778 809,836,019 +621841 1,212 -
2019-04-13 Sat 925,951 +467 810,262,942 +426923 1,212 -
2019-04-14 Sun 926,320 +369 810,642,334 +379392 1,212 -
2019-04-15 Mon 926,612 +292 810,927,314 +284980 1,212 -
2019-04-16 Tue 927,114 +502 811,324,790 +397476 1,212 -
2019-04-17 Wed 927,521 +407 811,737,353 +412563 1,212 -
2019-04-18 Thu 927,677 +156 811,994,393 +257040 1,212 -
Podsumowanie ogółem +6552 +5624665 +1
Aktualizacja profilu za 5 godz. 18 min.

Następny film