Lemon Records
Lemon Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7EmyaQd4N58

Następny film

MIKESH - Teściowa (Official Video)
Lemon Records
475 Wyświetleń

Lemon Records
1
30 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-12 11:51:28

Lemon Records TV PRZEBOJE LEMON RECORDS! - Facebook Lemon Records: https://www.facebook.com/WytworniaLemonRecords/ - Instagram Lemon ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lemon Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-08 Fri 551,123 - 520,837,303 - 526 -
2019-03-09 Sat 555,511 +4388 522,798,140 +1960837 527 +1
2019-03-10 Sun 557,227 +1716 524,157,361 +1359221 528 +1
2019-03-11 Mon 558,243 +1016 524,977,577 +820216 527 -1
2019-03-12 Tue 559,325 +1082 525,830,449 +852872 527 -
2019-03-13 Wed 561,776 +2451 527,224,720 +1394271 526 -1
2019-03-14 Thu 562,952 +1176 528,054,463 +829743 527 +1
2019-03-15 Fri 564,247 +1295 529,043,751 +989288 529 +2
2019-03-16 Sat 565,769 +1522 530,176,112 +1132361 529 -
2019-03-17 Sun 568,231 +2462 532,190,779 +2014667 530 +1
2019-03-18 Mon 569,121 +890 532,916,928 +726149 531 +1
2019-03-19 Tue 569,945 +824 533,674,500 +757572 530 -1
2019-03-20 Wed 570,796 +851 534,379,952 +705452 531 +1
2019-03-21 Thu 572,329 +1533 535,691,194 +1311242 533 +2
2019-03-22 Fri 573,308 +979 536,281,715 +590521 534 +1
Podsumowanie ogółem +22185 +15444412 +8
Aktualizacja profilu za 3 godz. 1 min.

Następny film

MIKESH - Teściowa (Official Video)
Lemon Records
475 Wyświetleń