Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7mCiIGrCNdI

Następny film

Ellixir - Piękna [CandyNoize Official Remix]
Wydawnictwo Muzyczne Folk
279 Wyświetleń

????RADIO FOLK???? – NAJWIĘKSZE HITY DISCO POLO 24/7 - Na żywo

Wydawnictwo Muzyczne Folk
0
27 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-25 06:15:35

Wszystkie hity Wydawnictwa Muzycznego Folk w jednym miejscu! 24 godziny na dobę! Znajdziecie tutaj utwory takich wykonawców jak: Power Boy, Mejk, Gesek ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Wydawnictwo Muzyczne Folk

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 283,431 - 357,363,908 - 830 -
2019-03-10 Sun 283,747 +316 357,658,721 +294813 830 -
2019-03-11 Mon 283,955 +208 357,858,480 +199759 830 -
2019-03-12 Tue 284,170 +215 358,062,592 +204112 830 -
2019-03-13 Wed 284,589 +419 358,400,273 +337681 830 -
2019-03-14 Thu 284,788 +199 358,607,851 +207578 830 -
2019-03-15 Fri 285,034 +246 358,847,768 +239917 830 -
2019-03-16 Sat 285,346 +312 359,134,935 +287167 830 -
2019-03-17 Sun 285,679 +333 359,458,744 +323809 830 -
2019-03-18 Mon 286,027 +348 359,819,198 +360454 830 -
2019-03-19 Tue 286,211 +184 359,998,029 +178831 830 -
2019-03-20 Wed 286,384 +173 360,189,040 +191011 829 -1
2019-03-21 Thu 286,563 +179 360,390,684 +201644 829 -
2019-03-22 Fri 286,941 +378 360,669,201 +278517 831 +2
2019-03-23 Sat 287,026 +85 360,809,492 +140291 831 -
Podsumowanie ogółem +3595 +3445584 +1
Aktualizacja profilu za 10 godz. 0 min.

Następny film

Ellixir - Piękna [CandyNoize Official Remix]
Wydawnictwo Muzyczne Folk
279 Wyświetleń