Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=DL1MDEyy0fQ

Następny film

DDK P56  MY TAPE - SKRZYŻOWANIE  FEAT.WARUNIA MS ,REST DIXON 37  PROD.CZAHA
DUDEK P56. (OFICJALNY KANAŁ).
580 Wyświetleń

350 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-05 05:17:40

Najlepsze utwory DDK P56 NON-STOP NA ODSŁUCHU !!!!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału DUDEK P56. (OFICJALNY KANAŁ).

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 286,089 - 143,509,556 - 368 -
2019-04-05 Fri 286,333 +244 143,615,929 +106373 368 -
2019-04-06 Sat 286,502 +169 143,697,032 +81103 368 -
2019-04-07 Sun 286,664 +162 143,785,721 +88689 368 -
2019-04-08 Mon 286,793 +129 143,849,475 +63754 368 -
2019-04-09 Tue 286,974 +181 143,927,371 +77896 368 -
2019-04-10 Wed 287,110 +136 144,001,694 +74323 368 -
2019-04-11 Thu 287,407 +297 144,116,599 +114905 368 -
2019-04-12 Fri 287,673 +266 144,222,121 +105522 369 +1
2019-04-13 Sat 287,975 +302 144,354,106 +131985 369 -
2019-04-14 Sun 288,162 +187 144,462,892 +108786 369 -
2019-04-15 Mon 288,338 +176 144,552,942 +90050 369 -
2019-04-16 Tue 288,647 +309 144,686,863 +133921 370 +1
2019-04-17 Wed 288,756 +109 144,770,190 +83327 371 +1
2019-04-18 Thu 288,925 +169 144,875,839 +105649 372 +1
Podsumowanie ogółem +2836 +1366283 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 31 min.

Następny film

DDK P56  MY TAPE - SKRZYŻOWANIE  FEAT.WARUNIA MS ,REST DIXON 37  PROD.CZAHA
DUDEK P56. (OFICJALNY KANAŁ).
580 Wyświetleń