Taksi ZRT
Taksi ZRT
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=K0ZS2i_XXxA

???? ARABSKI SHEJK ROBI PRZEGLĄD YOUTUBA ???? WBIJAJ MORKDO ???? - Na żywo

Taksi ZRT
Taksi ZRT Aktualnie na żywo - 20 Wyświetleń
0
20 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-15 09:44:10

DONEJTY TUTAJ ➔ https://tipanddonation.com/TaksiZRT GRA NIESPODZIANKA ➔ https://taksizrt.pl/Gra WBIJAJ NA INSTAGRAM ➔ https://goo.gl/vs3HUw ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Taksi ZRT

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 155,268 - 18,540,553 - 936 -
2019-03-10 Sun 155,273 +5 18,539,408 -1145 935 -1
2019-03-11 Mon 155,282 +9 18,542,977 +3569 935 -
2019-03-12 Tue 155,305 +23 18,559,448 +16471 938 +3
2019-03-13 Wed 155,386 +81 18,569,829 +10381 937 -1
2019-03-14 Thu 155,404 +18 18,572,270 +2441 938 +1
2019-03-15 Fri 155,459 +55 18,592,730 +20460 940 +2
2019-03-16 Sat 155,557 +98 18,607,299 +14569 939 -1
2019-03-17 Sun 155,565 +8 18,621,059 +13760 938 -1
2019-03-18 Mon 155,590 +25 18,618,204 -2855 939 +1
2019-03-19 Tue 155,591 +1 18,631,988 +13784 941 +2
2019-03-20 Wed 155,652 +61 18,642,287 +10299 943 +2
2019-03-21 Thu 155,662 +10 18,654,769 +12482 942 -1
2019-03-22 Fri 155,684 +22 18,663,220 +8451 943 +1
2019-03-23 Sat 155,689 +5 18,676,035 +12815 944 +1
Podsumowanie ogółem +421 +135482 +8
Aktualizacja profilu za 2 godz. 45 min.